"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Zegarki na rękę - pomimo tego, iż czasomierze każdy dziś ma przecież w swoim smartfonie - nadal cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

Związane jest to między innymi z tym faktem, iż są one traktowane przez wielu jako część garderoby, ciekawy gadżet który nadaje całemu strojowi wyrazu i oryginalności. Warto zauważyć także, iż zegarki współcześnie spełniają o wiele więcej funkcji niż tylko odmierzanie czasu. Dotyczy to zwłaszcza zegarków sportowych tudzież treningowych. Te wyposażone są w szereg różnego rodzaju funkcji, które doskonale sprawdzają się podczas treningu i uprawiania sportu.
Cena takich zegarków często jest jednak dość wysoka!
Nie zawsze musi tak jednak być. Dobry zegarek sportowy do 200zł wcale nie jest taki trudny do odnalezienia. Wystarczy odwiedzić dowolny sklep z zegarkami elektronicznymi, który posiada spory asortyment produktów. Warto na przykład zasięgnąć porady u sprzedawcy, który chętnie doradzi w wyborze odpowiedniego produktu w przystępnej cenie. Nie zawsze bowiem zakup dobrego zegarka do treningu musi wiązać się z olbrzymi wydatkiem finansowym. Istnieją także zegarki o dobrej jakości, przydatnych funkcjach i ciekawym designie w przystępnej cenie. 
Przykładem może być choćby zegarek Jordan Kerr - Ceny czasomierzy sportowych tej marki nie należą do bardzo wygórowanych, stąd także ich spora popularność. Sportowe zegarki tego producenta wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i wzmożonego wysiłku sportowego. Dodatkowe funkcje typu stoper pomagają w efektywnym treningu.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

sport

zdrowie

fitness