"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Wiosna jest odpowiednim czasem, aby rozpocząć przygotowania do sezonu plażowego.

Już powoli coraz bardziej będziemy odsłaniać swoje ciało. Ubrania będą coraz mniej obszerne z uwagi na zmieniającą się pogodę. Jest to odpowiedni moment na zmianę nawyków żywieniowych. 


Idealną pomocą będzie z pewnością dobry dietetyk z Poznania. Możemy mieć wtedy pewność, że dieta będzie idealnie zbilansowana. Pomoże to uniknąć ewentualnych niedoborów. Organizm będzie doskonale zaopatrzony we wszystkie niezbędne witaminy i mikroskładniki. Istotne są również odpowiednie proporcje. Dzięki temu wszystko będzie dobrze się wchłaniać.


Odpowiednia kaloryczność, dostosowana do naszego trybu życia oraz wagi, pomoże zgubić zbędne kilogramy. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie nam utrzymać dobrą kondycję oraz piękną figurę. Jednak sama dieta to nie wszystko. Potrzebny jest również sport i ruch. W tym przypadku świetnym pomysłem będzie klub fitness. Jest to z pewnością dużo ciekawsza aktywność niż monotonne ćwiczenia wykonywane w domu. W ofercie znajdziemy wiele różnorodnych zajęć, które pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy i pożegnać się z tkanką tłuszczową. Dobrym pomysłem są również korty do squasha w Poznaniu. Możemy wybrać się tam z grupą znajomych. Dzięki temu wysiłek będzie o wiele milczy i nawet nie zauważymy, kiedy wykonamy cały trening. 

Wymaga to intensywnej aktywności, więc idealnie sprawdzi się w kwestii spalania tkanki tłuszczowej. Jest to dobra forma ćwiczeń kardio. Jednak na samym początku warto postawić na basen. Wbrew pozorom pływanie również wymaga dużego wysiłku. Jednak jest to bardziej bezpieczne dla naszych stawów. Nie są one zbyt mocno obciążane, więc unikniemy ewentualnych urazów i dolegliwości. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://sport-beauty.pl

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

sport

fitness

ruch

siłownia

zdrowie