"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Przed narzeczonymi planującymi ślub stoi wiele wyzwań.

Mają bardzo dużo spraw do zaplanowania i dopięcia na ostatni guzik, aby ten wyjątkowy dzień ślubu był ziszczeniem ich marzeń. Jednym z istotnych aspektów przygotowań przedślubnych jest wybór fotografa. Przed podpisaniem umowy z fotografem należy dokładnie obejrzeć jego portfolio, uzgodnić cenę oraz dowiedzieć się, w jakiej formie otrzymamy wynik jego pracy. Obecnie bardzo popularną pamiątką jest fotoksiążka ślubna. 
Młodzi nie muszą martwić się, gdzie kupić album na zdjęcia i jak ułożyć w nim fotografie. Wszystkim zajmują się doświadczeni fotografowie, którzy przygotowują projekt okładki oraz rozmieszczenia zdjęć w środku. Ale fotoksiążki i albumy foto to nie wszystko. Piękną pamiątką będzie również obraz na płótnie, płyta ze zdjęciami w ładnej oprawie czy pudełko na fotografie ślubne. Bardzo miłym gestem będzie też obdarowanie najbliższych pamiątkowym zdjęciem z naszego ślubu czy wesela. Wiele młodych par decyduje się też na fotobudkę, ustawioną na sali weselnej i wyposażenie jej w ciekawe gadżety i akcesoria, na przykład śmieszne czapki, sztuczne okulary, peruki czy napisy na kijkach. 
Znajomi rozbawieni wspaniałą atmosferą weselną chętnie będą pozować do zdjęć, robić śmieszne miny i pozy. 

Narzeczeni mogą zdecydować się również na wynajęcie ekipy filmującej ślub i wesele, a także momenty przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Trzeba jednak przemyśleć, czy my lub nasi goście nie będziemy speszeni widokiem kamery, a przede wszystkim, czy fotograf i kamerzysta nie będą sobie wchodzić w drogę. Decydując się na fotografa ślubnego warto dobrze przemyśleć swoją decyzję i wybrać profesjonalistę, ponieważ zdjęcia ślubne wstawione w album, który oferuje ta strona www to jedna z najpiękniejszych pamiątek w naszym życiu.

Fotorelacja

album

ślub

zdjęcia

wspomnienia

hobby

rodzina