"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Przy organizacji jakiejkolwiek imprezy firmowej, ważne jest aby dobrze zapoznać się ze specyfiką w jakiej działa wybrana, konkretna firma, której zleciliśmy organizację naszego eventu.

Określmy dokładnie nasze oczekiwania, przedstawmy jasno i przejrzyście nasz zamysł imprezy. Czy ma być bardziej oficjalna czy swobodna. Nawiążmy nić porozumienia z organizatorem imprezy. Sprawdźmy w internecie, na stronie danej firmy lub wśród opinii znajomych, jakiego rodzaju eventy są organizowane przez interesującą nas firmę.

Dopytajmy, zanim zlecimy organizację imprezy czy eventu firmowego, o przebieg spotkania, zaplanowane atrakcje, menu, alkohole, obsługę i kwestie rozliczenia finansowego. Czy w cenie jest wszystko co nas interesuje, czy jakieś dodatkowe opcje są płatne. Warto pamiętać o detalach, dobrze dobrana scenografia eventowa, adekwatne jedzenie i oprawa muzyczna są niezwykle ważne, są tym, co zapamiętują uczestnicy.
Spotkania firmowe lepiej powierzyć specjalistom od ich organizacji, jeśli liczymy na coś więcej niż przemowa prezesa i szybka kolacja. Możliwe, że jednak dokładna analiza portfolio i zasobu usług odwiedzie nas od wyboru firmy A na korzyść firmy B, której oferta będzie lepiej dopasowana do naszych potrzeb. Udana impreza firmowa to bowiem nie tylko lepsze samopoczucie pracowników i silniejsze poczucie więzi z pracodawcą, ale także korzyść marketingowa, jeśli dzięki imprezie nasza firma zostanie dobrze odebrana przez otoczenie.

Pamiętajmy o marketingu szeptanym, niezwykle skutecznym narzędziu, kiedy nasi pracownicy zadowoleni z dobrej atmosfery oraz imprez firmowych, opowiadają o naszej firmie w superlatywach poza jej drzwiami. Na rynku jest mnóstwo firm specjalizujących się w eventach tematycznych, nic tylko wyszukać odpowiednią.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

imprezy