"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

W dzisiejszych czasach kwintesencją piękna stała się zgrabna, lekko umięśniona sylwetka.

Wszyscy chcemy więc wyglądać jak znani sportowcy. Na szczęście da się to osiągnąć. Nie wystarczy tutaj jednak regularnie biegać i spożywać sporą ilość warzyw oraz owoców. Jeśli chcemy cieszyć się sporymi, widocznymi mięśniami, musimy zmienić cały tryb swojego życia.

Oczywiście najważniejszy będzie tutaj solidny trening. Nie powinien on polegać na ćwiczeniach aerobowych. Odpuśćmy więc sobie długie biegi i jazdy na rowerze. Podczas tych aktywności tylko spalimy zbędne kilogramy, a nie o to nam przecież chodzi. Dlatego trening na przyrost masy powinien być przede wszystkim siłowy. Takich ćwiczeń nie wykonamy we własnych domach lub mieszkaniach. Warto więc zakupić karnet na pobliską siłownię i jak najczęściej z niej korzystać. Róbmy to przynajmniej trzy razy w tygodniu. Tylko regularne ćwiczenia siłowe przyniosą nam wspaniałe rezultaty. Dzięki temu sami zauważymy, jak wspaniale zmienia się nasze ciało. Przy takim treningu warto również dodatkowo spożywać białko serwatkowe. To ono jest najlepszym budulcem mięśni. Możemy je dodawać do różnorodnych posiłków oraz dań. Nie przesadzajmy jednak z jego ilością. W końcu chcemy zbudować swoje mięśnie w naturalny sposób, dlatego niezbędny jest po prostu dobry, ciężki trening.

Nawet najlepsze preparaty nie zbudują naszych mięśni. Nie zapominajmy więc o intensywnych treningach siłowych. To tylko dzięki nim szybko osiągniemy swój cel. Możemy dodatkowo odwiedzić sklep ze specjalistycznymi odżywkami dla trenujących i zakupić różnorodne batoniki oraz białko serwatkowe. Takie produkty są wspaniałym urozmaiceniem diety, dzięki czemu będzie ona nastawiona na budowę mięśni.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

fitness