"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Wielu z nas albumy na zdjęcia kojarzą się z momentami spędzonymi z rodziną na wspominaniu i przeżywaniu ponownie najpiękniejszych chwil.

Problem w tym, że takie tradycyjne albumy mają także swoje wady. Przede wszystkim nie potrafią ochronić zdjęć przed szkodliwym działaniem czasu. Te stają się więc coraz bardziej pożółkłe, rozmazane. Innymi słowy - można z nich odczytać coraz mniej.

Ale jest coś, co pozwoli nam zachować ujęcia tych najpiękniejszych chwil w estetycznej i jednocześnie efektownej oprawie. Mamy na myśli bardzo szybko zyskujące popularność fotoksiążki.

Czym jednak one są? To przygotowane z dużą dbałością o szczegóły albumy, które możemy stworzyć wyłącznie wedle własnego pomysłu. W tym przypadku naprawdę warto puścić wodzę fantazji, bo też zupełnie nic nas nie ogranicza. Chodzi o to, by z szeregu naszych zdjęć wyselekcjonować te, które są dla nas najważniejsze, i... piękny album jest już prawie gotowy. Pozostanie nam bowiem jeszcze tylko wybór papieru, okładki czy tła dla naszych zdjęć. To będzie bardzo miły obowiązek...

Tak w niebanalny sposób upamiętnimy urodziny dziecka, ślub czy fascynującą podróż w dalekie zakątki świata. Dosłownie każdą historię, do której chcielibyśmy wrócić wspomnieniami za 5, 20 i 50 lat. Z pewnością taki album będzie cieszył nie tylko nas samych, ale również naszych gości. Będą wręcz mieli wrażenie, jakby właśnie trzymali w ręku książkę na nasz temat.

To zarazem świetny pomysł na prezent. Mówi się przecież, że najlepszym podarunkiem jest ten, który powstał z myślą o konkretnej osobie. Fotoksiążka pasuje do tego opisu idealnie. Kto nie ucieszyłby się bowiem z albumu dokumentującego historie związane z nim samym? Pamiętajmy o tym, kiedy następny raz będziemy szukać niebanalnego prezentu. Tak niewiele wystarczy, by dzięki nam ktoś poczuł się wyjątkowo...

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

fotografia