"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Jeśli chcemy utrzymać dobrą formę – trening przez cały rok jest po prostu naszym obowiązkiem.

Nie musi być nawet specjalnie obciążający ani co gorsza wyszukany – jeśli tylko nie damy rozregulować się organizmowi możemy być pewni, że wejście nawet po największych schodach nie będzie problemem.

W przypadku każdego treningu bardzo istotnym elementem jest czas – odpowiednie rozplanowanie kolejnych ćwiczeń czy na przykład czasu biegu to sprawa kluczowa. Aby zapewnić sobie taką możliwość warto zaopatrzyć się w profesjonalny zegarek sportowy do biegania. To da nam gwarancję, że nawet w ciężkich warunkach sprzęt nie zepsuje się już po pierwszym użyciu.

Jeśli z kolei stawiamy na inny rodzaj treningu – kupmy po prostu standardowy zegarek sportowy. Możemy też postawić na większe wyrafinowanie. To z kolei zagwarantuje nam zegarek sportowy z pulsometrem – sprzęt wprost wymarzony do ćwiczeń, pozwalający doskonale kontrolować pracę całego naszego organizmu. Dzięki temu zyskamy pewność, że trening będzie po prostu skuteczny.


Pomysł na ciekawy i niedrogi zegarek podsunie wam sklep z zegarkami.

Fotorelacja

zegarki

hobby

czas wolny