"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Nie ma chyba na świecie kobiety, której nie zależy na dobrym wyglądzie.

Panie chcą zawsze świetnie się prezentować, dlatego dbają o swoją sylwetkę. To ona jest przecież widoczna na pierwszy rzut oka. Jednakże większość kobiet wciąż preferuje kluby fitness jak np Calypso O ile w samych klubach nie ma nic z złego, to w treningu kobiecym sporo rzeczy należałoby zmienić. Jeśli chce się zbudować ładną, proporcjonalną i silną sylwetkę, nie wystarczy tylko machać rękami lub podskakiwać. To przyniesie efekty jedynie w przypadku chęci pozbycia się nadwagi. Jeśli natomiast chcemy bardziej popracować nad całą sylwetką, przerzućmy się na siłownię. To na pewno wyjdzie nam na korzyść.
Wiele kobiet wciąż błędnie sądzi, że siłownia jest miejscem przystosowanym wyłącznie dla mężczyzn. Prawda jest jednak zupełnie inna. Coraz więcej panien zaczyna podnosić ciężary i wyciskać hantle. Ma to sporo korzyści. Trenując siłowo automatycznie poprawiamy pracę swojego metabolizmu. Nawet jeśli chcemy zrzucić zbędne kilogramy, taki trening może mieć w tym ogromne znaczenie. Jeśli nasz metabolizm będzie działać na najwyższych obrotach, szybko zrzucimy zbędny tłuszcz i kalorie. Zobaczmy również, jakie maszyny i urządzenia zaoferuje nam nasza siłownia. Podnoszenie ciężarów to nie tylko ciężka praca, ale również świetna zabawa. Na takim treningu możemy stale kontrolować swoje postępy. Dzięki temu zdobędziemy ogromną motywację do pracy. Jeśli jednak siłownia nam nie odpowiada, zacznijmy korzystać z innej aktywności fizycznej. Warto to zrobić, bo sport to zdrowie, niezależnie od tego, na jaką dyscyplinę sami postawimy.

Fotorelacja

zdrowie

medycyna

sport

siłownia

fitness