"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Ludzie, którzy dbają o swoje zdrowie, formę i dobre samopoczucie, często odwiedzają siłownie Wrocław to malownicze i nowoczesne miasto, w którym można znaleźć wiele takich placówek.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na szybki poranny trening, ostry wycisk na cross-ficie, podnoszenie sztang czy godzinę energicznego fitnessu, karnet na siłownię pozwoli ci na spełnienie potrzeb. Jeśli zapiszesz się na siłownię, czeka cię nie tylko ciężka praca, pot, łzy i obolałe mięśnie, ale również satysfakcja z osiągnięcia celów, które sam sobie wyznaczysz. Pamiętaj, by podczas ćwiczeń zachować zdrowy rozsądek i dążyć do sukcesu małymi kroczkami. Uchroni cię to przed kontuzjami i sprawi, że nie zniechęcisz się zbyt szybko.

Warto wybrać się na trening z kolegą czy koleżanką, ale też być otwartym na nowe znajomości. Wielu pozytywnie nakręconych ludzi skupia się w miejscach takich jak siłownia Wrocław Krzyki to dzielnica, w której nowo wybudowana placówka przyciąga radosne i energiczne osoby niczym magnes. Na sukces tego miejsca składają się: nowe, profesjonalne sprzęty; miła obsługa, która każdemu chętnie służy pomocą; nowoczesny design, wyjątkowa atmosfera, atrakcyjne ceny karnetów i bogato wyposażony sklep z odżywkami. Jest to miejsce pełne innowacji. Dzięki telewizorom przed bieżniami możesz jednocześnie dbać o formę i oglądać odcinek ulubionego serialu. Po wyczerpującym treningu na każdego czeka nie tylko orzeźwiający prysznic, ale i relaksująca, gorąca sauna. Wrocław Krzyki to dzielnica, w której odnajdziesz dokładnie to, czego szukasz: miejsce, które pozwoli ci zapomnieć o codzienności i skupić się na sobie i swoim zdrowiu. Fitness Academy Jupiter - na siłownię i do sauny na wrocławskich Krzykach

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

zdrowie

sport