"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Farby kojarzyć się nam mogą przede wszystkim z tymi, które służą do malowania ścian domów, ewentualnie z typowymi plakatówkami, z jakimi każdy chyba spotkał się w szkole.

Wydawało by się, że nic w nich specjalnie ciekawego nie ma, a tymczasem sprawa wygląda zgoła odmiennie. Farby mogą też służyć do dobrej zabawy, rozwijania swojego hobby i to nie tylko pod względem sztuki tworzenia standardowych obrazów, ale także pod wieloma innymi względami.
Jednym z przykładów są farby do malowania twarzy dla dzieci. To idealny pomysł na imprezę dziecka, urodzinową, imieninową, gdy przychodzi do niego, albo do niej, wielu znajomych i wszyscy chcą się dobrze bawić. Takie farbki i możliwość pomalowania twarzy to dla dzieci zawsze wielka atrakcja, dlatego warto zastanowić się nad takim pomysłem urozmaicenia imprezy. 
Farby mogą mieć także zastosowanie nieco bardziej praktyczne, a służące urozmaiceniu domu. Oferta farb do malowania na płótnie zwiększa się dzisiaj coraz bardziej, jak i liczba osób z nich korzystających. Korzystając bowiem z określonych szablonów możemy z powodzeniem rozpocząć swoją przygodę z takim sposobem prac ręcznych. Nie tylko zyskamy nowe hobby i pasję, ale także będziemy mieli możliwość własnoręcznego udekorowania domu wykonanymi ozdobami. Co więcej, jest to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z dziećmi. Wystarczy odnaleźć odpowiedni sklep z akcesoriami malarskimi, gdzie nabędziemy nie tylko farby, ale też cały niezbędny sprzęt, w którego wyborze pomogą nam obsługujący.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny