"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Podjęcie decyzji o zakupie mieszkania czy budowie domu poprzedzone jest wielomiesięcznymi przygotowaniami.

Większość osób podchodzi do tego bardzo ostrożnie i skrupulatnie sprawdza wszystkie możliwe opcje, sprawdza dostępne na rynku oferty działek w spokojnych zielonych rejonach Wrocławia, niedaleko parku w którym można pobiegać, szuka informacji u znajomych i w internecie. Każdy ma inne wymagania - jednego interesuje zakup apartamentu, innych - oferta gotowych projektów domów tanich w budowie. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ każdy ma inny budżet, możliwości i potrzeby. Na przykład rodzinę z małymi dziećmi bardziej może zainteresować oferta na projekty domów parterowych niż osoby, dla których bariery architektoniczne w postaci na przykład schodów nie stanowią problemu. Czasem przez przypadek napotykamy w internecie hasło w stylu zobacz naszą nową stronę i zaciekawieni wchodzimy w link, odnajdując tam wymarzony projekt jakby zaprojektowany specjalnie dla nas. 

Wybór miejsca zamieszkania a później cała procedura kupna czy budowy to seria bardzo skomplikowanych procesów. Wiadomym jest, że decyzja o zmianie miejsca życia podejmowana jest po długim namyśle i z konkretnych powodów. Przy projektowaniu domu warto zatem od razu ustalić rzeczy, na których nam zależy i wziąć pod uwagę sytuacje, które mają duże prawdopodobieństwo zaistnieć w przyszłości i skorzystać z oferty pracowni Słoneczne domy Ważne jest, by wszystko uzgadniać z projektantem jak najwcześniej, kiedy jeszcze można bez większych problemów zmienić projekt i wprowadzić dowolne zmiany. Zdarza się, że już podczas budowy przychodzą nam do głowy pomysły na zmiany i udoskonalenia i wtedy również warto zgłaszać je, ponieważ o wiele łatwiej będzie skorygować plany niż później mieszkać w domu, który nie będzie funkcjonalny.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

dom

ogród

dekoracja wnętrz