"I ty możesz zostać maratończykiem"

Tegoroczna edycja półmaratonu była wyjątkowa pod każdym względem. Wrocławski bieg przez 7 mostów ukończyło blisko 5 tys. osób. W stolicy Dolnego Śląska padły znakomite wyniki sportowe - jedne z najlepszych w kraju w tym roku. Biegaczy zachwyciła malownicza trasa, ale i też wspaniała atmosfera sportowego święta oraz niezwykła oprawa zawodów. Dużą atrakcją imprezy była relacja na żywo w Internecie. Uwagę publiczności przykuwało też oświetlenie mety oraz sceny. Kolejne święto biegaczy już 14 września br. Gorąco zapraszamy.

Znakowarki laserowe to urządzenia, które pozwalają na precyzyjne grawerowanie i znakowanie na różnorodnych materiałach.

Wraz z rozwojem technologii paleta możliwych do wykorzystania materiałów wzrasta, a wraz z nią również wydajność i precyzja urządzeń.

Nowoczesna znakowarka laserowa to urządzenie wyposażone w najwyższej jakości, niezawodną optykę, precyzyjne elementy mechaniczne, a przede wszystkim znakomitą elektronikę i oprogramowanie nią sterujące. Współczesne urządzenia często nie potrzebują dedykowanego oprogramowania do przetwarzania samej grafiki, ponieważ wykorzystują dostępne na rynku, bardzo popularne programy graficzne.
W jakich materiałach można grawerować? Jak już wspomniałem, z roku na rok paleta możliwości wzrasta. Niegdyś urządzenia dedykowane wyłącznie do grawerowania w różnorodnych metalach z aluminium włącznie (stal. miedź, złoto, srebro), dziś pozwalają na wykorzystania w pracy nawet z takimi, materiałami jak: skóra, czy papier. Niemożliwe stało się możliwe. Laserem możemy dziś znaczyć nawet palne materiały, wszystko zależy od odpowiednich ustawień - potwierdza przedstawiciel firmy GRAWCOM.

Cena tego typu urządzeń związana jest z indywidualnym skomponowaniem zestawu i użytym rodzajem lasera, oczywiście możemy ją obniżyć kupując plotery używane. Bez problemu znajdziemy firmy oferujące znakomite urządzenia w dobrej cenie, z wykonanym już serwisem, gotowe do pracy. Oczywiście większość takich firm zaoferuje nam również serwis po zakupie, materiały eksploatacyjne czy części zamienne oraz wyposażenie dodatkowe takie jak: stoły robocze, również obrotowe, obudowy ochronne, dodatkowe soczewki, automatyczne podajniki itp.

Fotorelacja

hobby

rozrywka

czas wolny

grawerowanie

drukowanie